CAT FILTR POWIETRZA ZEWNĘTRZNY SERVICE FILTERS

146-7472S
Brutto 48,34 zł
Netto 39,30 zł
DPD
DHL
INPOST
24h
Od 27,00 zł brutto

Za zakup tego produktu otrzymasz 15 punkt punktów. Zdobyte 15 punktów możesz zamienić na kupon rabatowy o wartości 1,50 zł.

Ilość
Dostępny

Filtr powietrza główny / zewnętrzny / wstępny stosowany w silnikach 4 cylindrowych

Inne numery:

HIFI SA16074
KOMATSU YM119808-12520  YM129619-12520
CASE 76610444
NEW HOLLAND 87300178 87290073
KUBOTA TA04093230
FLEETGUARD AF25551
DONALDSON P82-1575
BALDWIN RS3704
FILTRON AR350/1
JOHN DEERE M131802 RG60690
BOBCAT 6672467
HITACHI 4417516
HYSTER 2034117
TAKEUCHI TY11980812520
VOLVO 11802804
WACKER NEUSON 1000106981
HENGST E816L

Masz wątpliwość czy dana część pasuje do Twojego silnika skontaktuj się z nami i podaj nr seryjny silnika a my pomożemy dobrać odpowiednią część.

info@esilniki24.pl

Pozostałe produkty w tej kategorii: