Uszczelki do silników

Dla zachowania i uzyskania prawidłowego funkcjonowania maszyn rolniczych czy maszyn budowlanych konieczne jest stosowanie systemu uszczelek. Dzięki nim płyny eksploatacyjne stosowane w tego rodzaju urządzeniach nie będą wyciekały, a same maszyny będą gwarantować sprawną i bezawaryjną pracę. Mamy przygotowane dla Ciebie uszczelki różnego rodzaju, znajdujące zastosowanie w różnych przypadkach. Jesteśmy niezależnym sprzedawcą części do maszyn rolniczych czy budowlanych, w tym gumowych, silikonowych, metalowych czy kręgielitowych uszczelek – od małych gumowy o-ringów po skomplikowane zestawy uszczelek na cały silnik.

Jest 1143 produktów.

Czym powinny charakteryzować się odpowiednie uszczelki?

W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór uszczelek do maszyn i urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie czy w sferze budowlanej. Odznaczają się one wysoką jakością, dlatego jesteśmy w pełni przekonani, że zapewnią niezawodne zabezpieczenie różnego rodzaju instalacji. Są odporne na szkodliwy wpływ wody oraz powietrza, a przy tym są elastyczne i łatwo dopasowują się do warunków zastosowania. Zachowują swoje podstawowe właściwości, jeśli chodzi o giętkość czy ochronę przed czynnikami zewnętrznymi nawet przy skrajnych temperaturach, przez cały czas ich użytkowania.

Zabezpieczą maszyny rolnicze i budowlane przed niekontrolowanym i tym samym jak najbardziej niepożądanym wyciekiem oleju czy wody, a także ochronią przed brudem i niepożądanym mieszaniem różnych substancji.

Szeroka oferta uszczelnień technicznych

W kategorii uszczelek w naszym sklepie znajdziesz wiele różnego rodzaju produktów, a wśród nich:

 • uszczelki kolektora ssącego,
 • uszczelka kolektora wydechowego,
 • uszczelki pod głowicę,
 • uszczelki pokrywy zaworów,
 • podkładka, uszczelnienie wtrysku,
 • uszczelki pompy wody itp.

Możesz filtrować wyniki wyszukiwania uszczelek według kategorii, w których są one wykorzystywane. Są to:

 • blok,
 • chłodzenie,
 • paliwo,
 • powietrze,
 • smarowanie,
 • zestaw na cały silnik,
 • zestaw dół silnika,
 • zestaw góra silnika.

Zanim wybierzesz odpowiednie uszczelki do swoich maszyn rolniczych lub budowlanych, sprawdź, czy są one rekomendowane do nich, i do silników, jakie są w nich wykorzystywane. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy dana część pasuje do Twojego silnika – skontaktuj się z naszymi pracownikami. Podaj numer seryjny silnika, a my z pewnością pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej uszczelki.

Szeroka oferta uszczelek Perkins

Nie jesteśmy oficjalnym autoryzowanym dealerem Perkins, ale nasza firma jako niezależny sprzedawca części do maszyn budowlanych i rolniczych może dostarczyć uszczelki doskonałej jakości marki Perkins. Marka ta znana jest z produkcji rozwiązań dla rolnictwa, budownictwa, marynarki oraz silników stacjonarnych. Są one wykorzystywane w maszynach przez takie znane firmy jak Massey Ferguson, McCormick czy Claas i Ursus. Zobacz, jakie uszczelki Perkins znajdziesz w naszej ofercie.

Mamy między innymi komplety uszczelek silnikowych czy komplety uszczelek Perkins na górę albo dół silnika. Są wśród nich uszczelki pod głowice, pasujące do miski olejowej czy uszczelniacze zaworowe oraz uszczelki kolektora ssącego i wydechowego. To tylko część naszej bogatej oferty. Za każdym razem dokładnie opisujemy, do jakiego rodzaju silników przeznaczone są nasze uszczelki, co stanowi kluczowe kryterium ich wyboru u naszych klientów.

Dla sprawności funkcjonowania silników maszyn rolniczych czy maszyn budowlanych, które często są wykorzystywane w ciężkich warunkach, zachowanie sprawności ich działania jest bardzo ważne. Często jeden niekontrolowany wyciek doprowadzi do ich uszkodzenia i co za tym idzie – koniecznych przestojów w gospodarstwie rolnym lub na placu budowy. Możesz zapobiegać takim sytuacjom, stosując odpowiednie dla Twoich maszyn uszczelki.